Domů > Sport > Fitness a posilování > Ostatní fitness pomůcky > Multifunkční závěsný posilovací systém TRX

Multifunkční závěsný posilovací systém TRX

ID produktu: 05-D51

Kvalitní TRX závěsné posilovací popruhy na cvičení. Perfektní pro posilování i kondiční cvičení. Tyto TRX popruhy jsou vhodné pro domácí cvičení i do posiloven a fitness center.

649
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Multifunkční závěsný posilovací systém TRX

Multifunkční závěsné posilovací popruhy TRX jsou skvělou sportovní posilovací i rehabilitační pomůckou. Jsou ideální pro kondiční cvičení i intenzivní posilování s vlastní vahou i k různým balančním cvikům, pokud využijete např. Bosu, balanční desku či masážní balanční polštářek.

Popruhy jsou kvalitně zpracovány. Přezky jsou kovové a umožňují nastavit délku popruhů (maximální délka 245 cm). Kovová karabina umožňuje snadné a rychlé upevnění TRX popruhů. Délka dílu s koncovkou na uchycení do dveří je 20 cm. Popruhy s madly se zavěšují na upínací popruh, který umožňuje omezenou pohyblivost spojeného popruhu s madly. Toto lze využít pro nestejnoměrné zatížení končetin. Konce popruhů jsou opatřeny měkkými úchopy pro ruce a nohy. Nosnost popruhů je 150 kg.

Popruhy TRX lze používat vevnitř i venku v přírodě. Je jen potřeba dát pozor, aby nezmokly. Popruhy lze uchytit do dveří, na strom, žebřiny či jiné opěrné body.

TRX popruhy jsou baleny v textilním sáčku, ve kterém lze TRX snadno přenášet i uskladňovat.

Multifunkční závěsné posilovací popruhy slouží k posilování rukou, nohou, hrudních a břišních svalů, zádových svalů i na protahování celého těla. Při cvičení na TRX tedy skrze různé cviky posilujete celé tělo. Jedná se o velmi efektivní systém posilování s vlastní hmotností těla, který se stal velmi oblíbený pro svou vysokou účinnost a nízké pořizovací náklady.

INFORMACE O PRODUKTU
Výrobce: Acra