Domů > Výprodej > Mýdlo s olivovým a jojobovým olejem Ramon Dead Sea Salt

Mýdlo s olivovým a jojobovým olejem Ramon Dead Sea Salt

ID produktu: bio-5746

SLEVA! Přírodní, ručně vyráběné mýdlo Ramon Dead Sea Salt obsahuje jojobový, olivový olej a sůl z Mrtvého moře, bohatou na minerály a pozitivně působící na pleť. Mýdlo zklidňuje pleť a působí pozitivně proti akné. Je vhodné pro problematickou pleť.

139
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Mýdlo s olivovým a jojobovým olejem Ramon Dead Sea Salt

Sleva 12,5%. Původní cena 159,-. Poslední kus.

Ručně vyráběné přírodní mýdlo Faran Ramon Dead Sea Salt s olivovým a jojobovým olejem. Tuhé mýdlo obsahuje také mořskou sůl z Mrtvého moře která obsahuje množství minerálů. Působí na pokožku dezinfekčně a regeneračně. Je vhodná pro zklidnění pleti a zmírnění výskytu akné.

Tuhé mýdlo je vhodné pro problematickou pleť, kterou čistí a normalizuje bez nadměrného vysušování.

Přírodní kosmetika Faran je vyráběna ručně, přátelským způsobem k životnímu prostředí, podle evropských certifikátů a licencí (Ecocert). Výrobky jsou založeny na přírodních rostlinných olejích, minerálech a extraktech. Produkty mají certifikaci a licenci izraelského Ministerstva zdravotnictví a naplňují standard ISO 22716.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 100 g
Datum spotřeby: 1.3.2016
Výrobce: Faran

Složení mýdla s olivovým a jojobovým olejem: Sodium Olivate*, Sodium Cocoate*, Sodium Jojobate*, Sea Salt, Cymbopogon Schoenanthus (Lemongrass) Oil, Beeswax*, Pelargonium Graveolens Oil; *Organic agriculture.