Vážení zákazníci, z důvodu dovolené budou objednávky přijaté 1.7. - 15.7. odesílány od pondělí 18.7..
Děkuji za pochopení a přeji hezký den.
 
Domů > Zdraví > Ekodrogerie > Prací prostředky > Mýdlové ořechy na praní Planet Pure

Mýdlové ořechy na praní Planet Pure

ID produktu: bio-5954

Mýdlové ořechy na praní textilu jsou čistě přírodní alternativou pracích prášků a gelů. Neobsahují žádné chemikálie, jsou šetrné k pokožce i prádlu. Lze je použít na praní tmavého i barevného prádla.

165
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Mýdlové ořechy na praní Planet Pure

Mýdlové ořechy na praní Planet Pure jsou přírodní alternativou pracích prášků a gelů. Slupky Samu Soap Nutz neobsahují žádné chemikálie a jsou velmi šetrné k pokožce i prádlu. Lze je použít na praní tmavého i barevného prádla, bavlny, hedvábí i vlny.

Slupky mýdlových ořechů jsou bohaté na saponin. Ten plně nahrazuje chemické tenzidy a odstraňuje nečistoty z textilu. Ořechy rostou v Indii, kde se také suší a slupky se využívají k výrobě mycích a čistících prostředků.

Použití: na 3 kg prádla použijte zhruba 6- 7 slupek. Slupky vložte do malého bavlněného sáčku, uzavřete jej a vložte do bubnu pračky. Balení mýdlových ořechů vystačí na 70 praní.

Rakouská společnost Planet Pure se od roku 1999 věnuje výrobě ekologických pracích a čistících prostředků. Vyrábí produkty, které co nejméně zatěžují životní prostředí a preferuje ruční výrobu. Planet Pure se řídí přísnými standardy. Její přípravky tak mají eko certifikáty jako např. BDIH či ABG.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 350 g
Výrobce: Planet Pure

Složení mýdlových ořechů Planet Pure: Soap Nuts.