Domů > Zdraví > Produkty SBS forza > Balanční náramky SBS Forza Balance Unico > Náramek SBS Forza Balance Unico - růžová

Náramek SBS Forza Balance Unico - růžová

ID produktu: sbs18

Růžový balanční náramek SBS Forza Balance Unico s unikátním hologramem, který harmonizuje energetické pole člověka. Nošením náramku získá člověk lepší stabilitu, sílu, ohebnost, spánek atd. Tento typ náramku je, zároveň díky svému propracovanějšímu vzhledu, moderním módním doplňkem.

549
Dostupnost: 2 - 5 dní
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Náramek SBS Forza Balance Unico - růžová

Balanční náramky SBS Forza Balance Unico obsahují unikátní hologram, který v kontaktu s elektromagnetickým polem člověka, upraví jeho frekvenci na prospěšný kmitočet 7,83 Hz. Harmonizací energetického pole získá člověk lepší stabilitu, sílu i ohebnost. To vše se projeví okamžitě po nasazení náramku na ruku a účinky jsou velice zřetelné. Díky správnému rozložení energie dojde k efektivnímu využívání celého pohybového aparátu. Pozitivní vliv hologramů se rovněž může projevit zlepšením kvality spánku, vyšší výkonností a celkově rychlejším hojením a regenerací.

Náramky s hologramy jsou vhodné pro všechny, bez rozdílu věku. S náramky SBS Forza Balance Unico můžou získat starší lidé větší jistotu při chůzi či jiné pohybové aktivitě a zároveň mnohem lepší fyzickou pohodu. S těmito energetickými náramky může kdokoliv lépe využívat potenciál vlastního těla a uvést své energetické pole do rovnováhy.

Celkový vliv náramku nejlépe posoudíte po několika dnech nošení, kdy sami budete moci pozorovat změny například v kvalitě spánku, při odpočinku po fyzické či psychické zátěži, soustředění atd. Porovnejte svůj stav po pár dnech nošení náramku Unico.

Náramky na ruku SBS Forza Balance Unico se liší od Forza balance svým vzhledem. Jsou propracovanější a obsahují kovové pásky kolem hologramu. Jsou vyrobeny tak, aby byly prospěšné pro zdraví a zároveň módním doplňkem, když už je člověk nosí každý den.

Velikost náramku: náramky jsou dostupné ve velikostech S - XL. Velikost vybírejte podle obvodu ruky.

  • S - 17 cm
  • M - 19 cm
  • L - 21 cm
  • XL - 22 cm
INFORMACE O PRODUKTU
Výrobce: SBS TRADE s.r.o.