Domů > Doplňky stravy Finclub > Vápník > Finclub Natur Kalcitabs - doplněk stravy s vápníkem 70 tablet

Finclub Natur Kalcitabs - doplněk stravy s vápníkem 70 tablet

ID produktu: 300 155

Doplněk stravy s vápníkem a vitamínem D. Obsahuje patentovanou látku Aquamin™ (rostlinný zdroj vápníku). Doplněk je vhodný pro sportovce, osoby s osteoporózou a všechny, kdo potřebují doplnit hladinu vápníku v organismu.

485
Dostupnost: 1 - 2 dny
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Finclub Natur Kalcitabs - doplněk stravy s vápníkem 70 tablet

Doplněk stravy fin Natur Kalcitabs obsahuje revoluční patentovanou látku Aquamin™ (rostlinný zdroj vápníku a dalších prvků) a vitamín D2 z kvasinek Saccharomyces cerevisiae. Potravinový doplněk neobsahuje živočišné složky.

Vápník potřebuje tělo pro udržení zdravých kostí a zubů. Přispívá k optimální srážlivosti krve, k normálnímu energetickému metabolismu, podporuje funkci trávicích enzymů. Vápník je potřebný pro správnou činnost svalů a funkci nervových přenosů. Proto je tento doplněk vhodný pro sportovce.

Aquamin™ je získáván z červené řasy Lithothamnion species, která při svém růstu absorbuje základní minerály z moře a proto má unikátní minerální složení. Tělo jej jednoduše vstřebává. Minerály pracují synergicky, proto je celkový užitek tohoto komplexu vyšší, než kdyby byly minerály užity samostatně.

Aquamin™ vám může pomoci zmírnit potíže s pohybovým aparátem, zlepšit pohyb či ztuhlost kloubů. Zlepšuje metabolismus vápníku. Vápník je vhodný pro osoby s osteoporózou.

Vitamín D napomáhá udržení optimální hladiny vápníku v krvi, přispívá k udržení dobrého stavu kostí a zubů, k činnosti svalů a imunitních systému. Je důležitý, protože napomáhá vstřebávání vápníku a fosforu.

Užívání přípravku s vápníkem Kalcitabs: 1 tableta denně, se snídaní či obědem.

Upozornění: výrobek není určen dětem do 3 let!

Ideální kombinací doplňků stravy pro ženy je fin Vi-va collagen, fin Kalcitabs a fin Glandincaps. Tyto doplňky stravy pomáhají v boji proti vráskám, s kloubními potížemi a harmonizací těla.

Ideální kombinací doplňků stravy na kosti a klouby jsou fin Flexistrong, fin Viva kolagen a fin Natur Kalcitabs. Potravinové doplňky pro pevné kosti a pružné klouby.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 70 tablet
Doporučené dávkování: 1 tableta denně
Výrobce: Hankintatukku Oy

Obsah Natur Kalcitabs: 70 tablet. Jedna denní dávka obsahuje: 400 mg vápníku (Aquamin™), 10 μg vitamínu D2 (Lalmin®VitaD).

Související produkty

Finclub VI-VA HA collagen 500 ml - doplněk stravy s kolagenem
1120 Kč / ks
Finclub Flexistrong 60 kapslí - výtažek z novozélandských slávek
1050 Kč / ks