Domů > Krása > Vlasová kosmetika > Ostatní vlasová kosmetika > Natura Siberica Loves Latvia Regenerační maska na vlasy

Natura Siberica Loves Latvia Regenerační maska na vlasy

ID produktu: 7375E

Regenerační maska na vlasy Loves Latvia je vytvořena a bázi organických extraktů. Pečuje o poškozené a barvené vlasy. Vyživuje, dodává sílu a lesk. Obsahuje extrakt z dubu a heřmánku.

149
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Natura Siberica Loves Latvia Regenerační maska na vlasy

Regenerační maska na vlasy Loves Latvia je vytvořena na bázi organických extraktů. Je vhodný zejména pro vlasy poškozené a barvené, protože o ně pečuje a dodává jim sílu i lesk. Proniká do struktury vlasů a vyživuje je vitamíny a stopovými prvky.

Přírodní maska na vlasy obsahuje extrakt z dubu, který posiluje vlasové kořínky a obnovuje strukturu vlasů. Eliminuje jejich vypadávání. Organický extrakt z heřmánku je bohatý na esenciální oleje a vitamín B1 a B2. Vyživuje a hydratuje vlasy. Dodává jim měkkost a usnadňuje jejich úpravu.

Limitovaná edice přírodní kosmetiky Loves Latvia je inspirovaná Lotyšskem, tamní krásou a přírodou. Kosmetika je vyrobena na základě tradičních rostlin v této zemi.

Ruská přírodní kosmetika Natura Siberica je založena na unikátní síle sibiřských bylin. Společnost je členem sdružení Cosmos pro bio a přírodní kosmetiku a některé produkty mají certifikát ICEA. Při výrobě jsou používány moderní technologie a přísná kontrola. To zaručuje kosmetiku nejvyšší kvality.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 200 ml
Váha 1 ks.: 0.3 kg
Výrobce: Natura Siberica