Domů > Krása > Tělová kosmetika > Na nohy > Natura Siberica Loves Latvia Vyživující krém na nohy

Natura Siberica Loves Latvia Vyživující krém na nohy

ID produktu: 7436E

Vyživující krém na nohy Loves Latvia je vytvořen a bázi organických extraktů. Podporuje hojení drobných prasklin na chodidlech a vyživuje pokožku. Obsahuje extrakt z dubu a organický extrakt z eukalyptu.

89
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Natura Siberica Loves Latvia Vyživující krém na nohy

Krém na nohy Loves Latvia je vytvořen na bázi organických extraktů. Podporuje hojení drobných prasklinek na chodidlech. Vyživuje zhrublou kůži a dodává ji jemnost.

Krém na nohy obsahuje Extrakt z dubu, který zjemňuje a zklidňuje pokožku. Obsahuje pektiny a třísloviny podporující hloubkové čištění pleti. Má protizánětlivé a antiseptické účinky. Organický extrakt z eukalyptu vyživuje a regeneruje pokožku chodidel. Eliminuje vysušení pokožky a dodává nohám energii.

Limitovaná edice přírodní kosmetiky Loves Latvia je inspirovaná Lotyšskem, tamní krásou a přírodou. Kosmetika je vyrobena na základě tradičních rostlin v této zemi.

Ruská přírodní kosmetika Natura Siberica je založena na unikátní síle sibiřských bylin. Společnost je členem sdružení Cosmos pro bio a přírodní kosmetiku a některé produkty mají certifikát ICEA. Při výrobě jsou používány moderní technologie a přísná kontrola. To zaručuje kosmetiku nejvyšší kvality.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 75 ml
Váha 1 ks.: 0.1 kg
Výrobce: Natura Siberica