Domů > Výprodej > Odstraňovač skvrn od vína, oleje, lepidla Planet Pure

Odstraňovač skvrn od vína, oleje, lepidla Planet Pure

ID produktu: bio-5937

Eko odstraňovač skvrn Planet Pure na fleky od vína, ovoce, lepidla, oleje, trávy apod. Díky praktickému rozprašovači proniknou účinné látky hluboko do vláken tkaniny a skvrnu snadno vyčistí.

99
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Odstraňovač skvrn od vína, oleje, lepidla Planet Pure

Sprejový odstraňovač skvrn Planet Pure odstraní skvrny od vína, lepidla i oleje. Sprej účinně proniká hluboko do látky a odstraní nečistoty. Lze jej využít na oblečení, koberce, potahy i čalounění. Sprej je šetrný k barvě a struktuře textilu.

Eko čistič na fleky má přírodní složení, které je šetrné k látce i životnímu prostředí. Lehce odstraní skvrny od červeného vína, trávy, oleje, dresinku, marmelády, krve, lepidla a dalších.

Použití: sprej nastříkejte na skvrnu a nechte 1-2 minuty působit. Poté osušte čistým hadříkem a dle potřeby vyperte.

Rakouská společnost Planet Pure se od roku 1999 věnuje výrobě ekologických pracích a čistících prostředků. Vyrábí produkty, které co nejméně zatěžují životní prostředí a preferuje ruční výrobu. Planet Pure se řídí přísnými standardy. Její přípravky tak mají eko certifikáty jako např. BDIH či ABG.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 50 ml
Výrobce: Planet Pure

Složení spreje na skvrny Planet Pure: Decyl Glucoside, Ethanol, Citrus Aurantifolia Oil*, Orange Peel Extract*, Limonene**, Citral**;*Organic agriculture, **Natural essential oils.