Domů > Zdraví > Ekodrogerie > Úklidové a čistící prostředky > Odstraňovač vodního kamene Planet Pure

Odstraňovač vodního kamene Planet Pure

ID produktu: bio-5920

Odstraňovač vodního kamene a usazených nečistot Planet Pure účinně rozpouští nánosy minerálů, vápníku i rzi. Díky přírodnímu složení lze použít k vyčištění vany, umyvadla i varné konvice

149
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Odstraňovač vodního kamene Planet Pure

Odstraňovač vodního kamene a usazenin Planet Pure účinně rozpouští nánosy minerálů, vápníku a rzi. Díky přírodnímu složení jej lze používat na vanu, umyvadlo i varnou konvici či kávovar.

Eko odstraňovač vodního kamene obsahuje kyselinu citrónovou, která rozpouští nečistoty a bělí skrvny. V kombinaci esenciálními oleji účinně odstraňuje nečistoty, ale nepoškodí povrch.

Použití: Aplikujte přípravek na usazeniny a nechte minimálně 5 minut působit. Poté opláchněte vodou. Pokud je znečištění větší, nechte působit déle. K odvápnění konvice, kávovaru a dalších spotřebičů můžete přípravek zředěný s vodou.

Rakouská společnost Planet Pure se od roku 1999 věnuje výrobě ekologických pracích a čistících prostředků. Vyrábí produkty, které co nejméně zatěžují životní prostředí a preferuje ruční výrobu. Planet Pure se řídí přísnými standardy. Její přípravky tak mají eko certifikáty jako např. BDIH či ABG.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 510 ml
Výrobce: Planet Pure

Složení odstraňovače vodního kamene Planet Pure:Voda, Kyselina citronová, Povrchově aktivní látky, Limetový olej*, Esenciální olej z máty*; *Organic agriculture