Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Detoxikace > Ostropestřec se silymarinem 67 tablet - na posílení činnosti jater

Ostropestřec se silymarinem 67 tablet - na posílení činnosti jater

ID produktu: 147

Potravinový doplněk výživy Ostropestřec - silymarin obsahuje výtažek z ostropestřce a dalších rostlin, které mají pozitivní vliv na činnost jater, posilují jejich činnost, napomáhají detoxikaci a mají pozitivní vliv na močové cesty.

181
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Ostropestřec se silymarinem 67 tablet - na posílení činnosti jater

Doplněk stravy obsahující Ostropestřec mariánský s účinnou látkou silymarin a další výtažky z rostlin, které působí kladně na játra. Výživový doplněk je vhodné užívat při detoxikaci a regeneraci jaterní tkáně a jako podpůrný prostředek při jaterních a žlučníkových onemocněních. Má také pozitivní vliv na srdce a cév.

Ostropestřec mariánský působí příznivě na správnou činnost jater, na detoxikaci a regeneraci jaterní tkáně, močového měchýře a močových cest, podporuje zdravé vylučování moči.

Upozornění: nepřekračujte doporučené denní dávkování! Tento doplněk stravy není určen pro děti, těhotné a kojící ženy! Není určeno jako náhrada pestré stravy!

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 67 tablet
Doporučené dávkování: 1 tableta denně
Výrobce: MedPharma s. r. o.

Jedna tableta obsahuje: 125 mg ostropestřce mariánského s obsahem 80% silymarinu, 100 mg prášku z kořene černé ředkve, 100 mg prášku z kořene smetanky lékařské, 100 mg tolice vojtěšky, 75 mg prášku z kořene červené řepy, 75 mg cholinu bitartrátu, 75 mg inositol, emulgátor (celulóza), stabilizátor (karboxymetylcelulóza), zvlhčovadla (kyselina stearová, stearan hořečnatý), leštící látka (šelak).