Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Pro ženy > Panthenol, selen, vitamín C a E - doplněk stravy na nehty, vlasy, kůži

Panthenol, selen, vitamín C a E - doplněk stravy na nehty, vlasy, kůži

ID produktu: 199

Potravinový doplněk výživy na vlasy, kůži a nehty s obsahem D-panthenolu, selenu, vitamínu C a vitamínu E.

125
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Panthenol, selen, vitamín C a E - doplněk stravy na nehty, vlasy, kůži

Doplněk stravy na nehty, vlasy a kůži s panthenolem, selenem, vitamínem E a C. Kromě kyseliny pantothenové obsahuje potravinový doplněk antioxidanty selen, vitamín C a E, chránící organismus před volnými radikály.

Kyselina pantothenová neboli D-panthenol, patří do skupiny vitamínů B a obvykle je vázána ve formě koenzymu A, který se účastní základní přeměny cukrů, tuků a dalších látek v těle. D-panthenol má pozitivní vliv na kvalitu nehtů a vlasů, podporuje jejich růst, snižuje jejich vypadávání a předčasné šedivění. Pozitivně ovlivňuje problematickou pleť. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, normálnímu energetickému metabolismu.

Selen přispívá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů.

Upozornění: nepřekračujte doporučené denní dávkování! Tento doplněk stravy není určen pro děti do 3 let! Obsahuje alergenní látky: sójový olej a sójový lecitin. Není určeno jako náhrada pestré stravy!

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 67 tobolek
Doporučené dávkování: 1 tobolka denně, po jídle, dostatečně zapít
Výrobce: MedPharma s. r. o.

Jedna tobolka obsahuje: 60 mg vitamínu E, 50 mg vitamínu C, 40 mg D-panthenolu, 50µg selenu, sojový olej, želatinu, glycerol; vodu, sojový lecitin, včelí vosk.