Domů > Zdraví > Ekodrogerie > Úklidové a čistící prostředky > Pasta na leštění kovu, keramických desek, dlaždic Planet Pure

Pasta na leštění kovu, keramických desek, dlaždic Planet Pure

ID produktu: bio-6030

Eko čistící pasta na kovové povrchy, sklo keramické desky, plastové i skleněné plochy. Díky široké škále použití ji využijete doma, v garáži i dílně.

229
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Pasta na leštění kovu, keramických desek, dlaždic Planet Pure

Pasta na leštění kovu Planet Pure čistí a leští kovové povrchy z hliníku, chromu, nerezu, mědi, stříbra, mosazi i sklo-keramické desky, plastové a skleněné povrchy. Využijete ji doma, v garáži i dílně. Neškrábe povrch a má krémovou konzistenci.

Čistící pasta účinně vyčistí připečený sporák, troubu, gril, krbová kamna, skla i zrcadla. Pasta obsahuje látky, které zabraňují rychlému ušpinění a zamlžení povrchu.

Použití: naneste pastu na vlhkou houbičku. Lehce napěňte a odstraňte nečistoty. Opláchněte či otřete vlhkým hadříkem.

Rakouská společnost Planet Pure se od roku 1999 věnuje výrobě ekologických pracích a čistících prostředků. Vyrábí produkty, které co nejméně zatěžují životní prostředí a preferuje ruční výrobu. Planet Pure se řídí přísnými standardy. Její přípravky tak mají eko certifikáty jako např. BDIH či ABG.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 300 g
Výrobce: Planet Pure

Složení čistící pasty na kov Planet Pure: Soap (5- 15 %) , Illite, Glycerin, Citrus Limon Peel Oil, Citronellol*, Limonene*; *Natural essential oils.