Domů > Krása > Pleťová kosmetika > Péče o oči a okolí

Péče o oči a okolí

Čistící hydratační pěna k odličování očí Natura Siberica je vhodná i pro tu nejcitlivější pleť. Oční odličovač obsahuje rhodíolu…
169 Kč
Liftingový oční krém pro muže Natura Siberica Pohled orla je speciálně určen pro péči o mužskou pokožku. Krém má silný omlazující…
229 Kč

Přírodní a bio pleťová kosmetika pečující o pleť v okolí očí má speciální složení, protože pečuje o velmi jemnou pokožku v okolí očí. Péče o oči a jejich okolí pomáhá mírnit otoky očí, působí proti vráskám, eliminuje kruhy pod očima, jemné vrásky kolem očí a projevy stárnutí pleti kolem očí.

V nabídce našeho e-shopu naleznete produkty, speciálně určené k péči o pokožku v okolí očí. Jedná se o oční krémy, balzámy, fluidy na oči, gely na oční okolí, odličovací vody na oči, oční krémy proti vráskám a pečující séra na okolí očí.

Krémy na oči, gely, fluidy, séra a odličovače očí našich značek jsou velmi kvalitní. Naleznete zde nejlepší krémy na oči značek Anian, Santaverde, Mádara, Martina Gebhardt, Nonique, Natura Siberica, Dead Sea Spa Magik a další.