Domů > Ekodrogerie > Úklidové a čistící prostředky > Planet Pure Bio čistič podložek na jógu 50 ml - rozmarýn

Planet Pure Bio čistič podložek na jógu 50 ml - rozmarýn

ID produktu: bio-11332

Přírodní ekologický bio čistič podložek na jógu Planet Pure s vůní rozmarýnu. Dezinfikuje podložku na cvičení, provoní ji a pečuje o ni.

119
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Planet Pure Bio čistič podložek na jógu 50 ml - rozmarýn

Bio čistič podložek na jógu s vůní rozmarýnu pečuje o pokožku na cvičení a dezinfikuje ji. Můžete ho použít také k dezinfekci různých textilních povrchů. Čistič je účinný, praktický a provoní textil či podložku svěžím rozmarýnem.

Čistič podložek na jógu má přírodní složení s rostlinnými tenzidy, éterickými oleji a bio ethanolem. Díky tomu je účinný a zároveň šetrný. Odstraňuje nečistoty, hubí bakterie a mikroorganismy. Ethanol zaručuje rychlou účinnost a nelepivost čističe.

Eko čistící prostředek také eliminuje pachy a dodává vůni rozmarýnu a levandule.

Použití: lahvičku otočte dnem vzhůru, aby se aktivní složky promíchaly. Aplikujte na podložku a nechte chvíli působit. Setřete suchým hadříkem.

Rakouská společnost Planet Pure se od roku 1999 věnuje výrobě ekologických pracích a čistících prostředků. Vyrábí produkty, které co nejméně zatěžují životní prostředí a preferuje ruční výrobu. Planet Pure se řídí přísnými standardy. Její přípravky tak mají eko certifikáty jako např. BDIH či ABG.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 50 ml
Váha 1 ks.: 0.1 kg
Výrobce: Planet Pure

Složení čističe na jóga podložky Planet Pure: Aniontové tenzidy (>5 %) , Voda, Ethanol*, Decyl glukoside, Xylose, Povrchově aktivní látky, Esenciální olej z rozmarýny*, Esenciální olej z levandule*, Limonen, Linalool; *Bio