Domů > Ekodrogerie > Úklidové a čistící prostředky > Planet Pure Čistič na podlahy - jalovec a máta

Planet Pure Čistič na podlahy - jalovec a máta

ID produktu: bio-9745

Přírodní ekologický čistící prostředek na podlahy s vůní máty a jalovce. Myje a odstraňuje mastnotu z podlah. Je šetrný k pokožce rukou i životnímu prostředí.

149
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Planet Pure Čistič na podlahy - jalovec a máta

Ekologický čistič na podlahy Planet Pure s vůní máty a jalovce je vhodný pro údržbu všech druhů podlah v domácnosti. Šetrně pečuje o linoleum, dlažbu i lakované dřevo a jemně provoní interiér. Snadno čistí, nedráždí pokožku a nezatěžuje životní prostředí.

Prostředek na podlahy odstraňuje nečistoty i mastnotu z různých podlahových krytin, které se v domácnosti vyskytují. Zároveň jemně voní a dodá tak svěží vůni i interiéru.

Eko čistící prostředek je šetrný k citlivé pokožce rukou i k životnímu prostředí.

Použití: 100 ml rozmíchejte v 5l vlažné vody a použijte na mytí podlahy. Před použitím protřepejte.

Rakouská společnost Planet Pure se od roku 1999 věnuje výrobě ekologických pracích a čistících prostředků. Vyrábí produkty, které co nejméně zatěžují životní prostředí a preferuje ruční výrobu. Planet Pure se řídí přísnými standardy. Její přípravky tak mají eko certifikáty jako např. BDIH či ABG.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 510 ml
Váha 1 ks.: 0.6 kg
Výrobce: Planet Pure

Složení čističe na podlahy Planet Pure: Decyl Glucoside, Xylose, Saponaria Officinalis Extract*, Juniperus Communis Fruit Oil*, Mentha Piperita Oil*, Limonene**; *Organic agriculture, **Natural essential oil.