Domů > Sport > Fitness a posilování > Ostatní fitness pomůcky > Posilovací pytel 10 kg

Posilovací pytel 10 kg

ID produktu: 05-D60

Posilovací pytel o hmotnosti 10 kg se 4-mi úchopy. Slouží pro kondiční cvičení, statické i dynamické posilování, trénink síly a kondičně-silové tréninky v různých sportech (lyže, tenis, atletika, volejbal ...). Využijte tuto skvělou tréninkovou pomůcku i vy.

1199
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Posilovací pytel 10 kg

Posilovací pytel o hmotnosti 10 kg se 4-mi úchopy je vhodný pro kondiční cvičení, speciální trénink a kondiční přípravu pro různé sporty a pro cvičení na balančních podložkách. Lze jej také využít při cvičení dynamické síly a nácviku rovnováhy. Posilovací pytle jsou skvělé pro vylepšení fyzické kondice. Použitím pytle je možné procvičit téměř všechny svalové skupiny.

Posilovací bag má čtyři madla na držení v různých pozicích při cvičení. Popruhy jsou volnější, umožňují tak měnit i šířku úchopu, což umožňuje posilování různých svalů různou intenzitou.

Posilovací pytel umožňuje funkčně zapojit svaly v rámci pohybů celého těla. Při cviční s posilovacím bagem spolu s balanční deskou nebo bosu dochází ke zvýšení intenzity cvičení. Svaly musí navíc udržovat rovnováhu a dochází tak k zapojení většího množství svalů, které se ve statické poloze nezapojují.

Výhodou pytle je rychlá možnost použití, mobilní zátěž, různé varianty cvičení díky různým možnostem úchopu a snadná skladovatelnost.

Posilovací pytel Acra se používá při tréninku u silových sportů, bojových sportů, v rámci lyžařských, tenisových, volejbalových, golfových, atletických tréninků, ale i kondičně-silových tréninků dalších sportů Jedná se o skvělou tréninkovou pomůcku.

Parametry posilovacího pytle 10 kg:

  • délka pytle 55 cm,
  • průměr pytle 22 cm,
  • vnitřní výplň: bavlněná příze a písek, který vytváří zátěž,
  • vnější materiál: nylonový materiál se zvýšenou odolností proti protržení,
  • madla: plast.
INFORMACE O PRODUKTU
Váha 1 ks.: 10 kg
Výrobce: