Domů > Doplňky stravy Finclub > Vitamíny > Potravinový doplněk Echinacea, vitamín C a zinek - 67 tablet

Potravinový doplněk Echinacea, vitamín C a zinek - 67 tablet

ID produktu: 011

Doplněk stravy s přírodním výtažkem z třapatky úzkolisté. Dále obsahuje vitamín C a zinek. Působí pozitivně na imunitní systém a člověk se při pravidelném užívání cítí subjektivně lépe.

158
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Potravinový doplněk Echinacea, vitamín C a zinek - 67 tablet

Doplněk stravy s přírodním výtažkem z třapatky úzkolisté. Doplněk dále obsahuje Vitamín C a zinek.

Echinacea je rostlina rostoucí v severní Americe. Obsahuje éterické oleje, hořčiny, pryskyřice, škroby a minerální látky. Spolu s vitamínem C a zinkem přispívá k normální funkci imunitního systému a člověk se při pravidelném užívání cítí subjektivně lépe.

Vitamín C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Upozornění: nepřekračujte doporučené denní dávkování! Tento doplněk stravy není určen pro děti do 10 let! Není určeno jako náhrada pestré stravy! Přípravek je zakázáno užívat u roztroušené sklerózy, kolagenóz, AIDS a tuberkulózy, s jinými léky zatěžujícími játra (anabolické steroidy, amiodaron, methotrexat, ketokonazol).

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 67 tablet
Doporučené dávkování: 1 tableta denně po jídle
Výrobce: MedPharma s. r. o.

Jedna tableta obsahuje: 500 mg vitamínu C, 100 mg třapatky úzkolisté (Echinacea angustifolia), plnidlo (fosforečnan divápenatý), 10 mg síranu zinečnatého (zinek), zvlhčovadla (kyselina stearová, stearan hořečnatý), emulgátor (mikrokrystalická celoulóza), stabilizátor (karboxymetylcelulóza).