Domů > Ekodrogerie > Prací prostředky > Prací gel na černé a barevné prádlo

Prací gel na černé a barevné prádlo

ID produktu: 408802

Ekologický prací prostředek ve formě gelu je vhodný na černé a barevné prádlo. Účinně pere, odstraňuje skvrny a pečuje o barvy textilu.

295
Dostupnost: 1 - 2 dny
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Prací gel na černé a barevné prádlo

Tekutý prací prostředek na barevné a černé prádlo (la oca black and color) zajišťuje čistotu prádla a zabraňuje uvolňování barev. Ekologický prací přípravek obsahuje Chromabond®, dodává prádlu hebkost. Nezanechává na prádle zbytky pracího prostředku.

Chromabond® zabraňuje uvolňování barvy z prádla. Pokud k uvolnění dojde (nekvalitní barvy při výrobě), zabrání tomu, aby tato barva obarvila další prádlo.

Na odolnou špínu a rezistentní skvrny (tuk, olej, pot na límcích) nalijte gel přímo na skvrnu a jemně promněte. Pak perte jako obvykle.

Dávkování: jemné prádlo = 2-3 uzávěry, praní v ruce = 1 uzávěr na 6 l vody. Na velmi delikátní vlákna (len, hedvábí, vlna) aplikujte vždy výrobek rozpuštěný ve vodě.

VAROVÁNÍ:

  • H319 Způsobuje vážné podráždění očí.
  • P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
  • P264 Po manipulaci důkladně omyjte
  • P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.
  • P501: Odstraňte obsah/obal
INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 1950 ml
Výrobce: Codina