Domů > Ekodrogerie > Prací prostředky > Prací gel na jemné a dětské prádlo

Prací gel na jemné a dětské prádlo

ID produktu: 400302

Ekologický prací prostředek ve formě gelu vhodný na jemné prádlo a dětský textil. Účinně pere, neobsahuje alergeny a je vhodný i pro malé děti a osoby s velmi citlivou pokožkou.

320
Dostupnost: 1 - 2 dny
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Prací gel na jemné a dětské prádlo

Tekutý prací prostředek na jemné a dětské oblečení (la oca fina) je účinný, avšak šetrný k citlivé pokožce a jemnému textilu (hedvábí, tergal, syntetická vlákna, vlna) Dodává prádlu hebkost.

Ekologický prací prostředek neobsahuje žádnou alergenní složku. Je tedy vhodný pro osoby s velmi citlivou pokožkou a malé děti.

Dávkování: při použití v pračce dávkujeme podle tvrdosti vody a podle tabulky (1 uzávěr = 90 gramů). Normální špinavé prádlo: měkká voda - 3⁄4 uzávěru, středně tvrdá voda - 1 uzávěr, tvrdá voda - 11⁄2 uzávěru, Velmi znečištěné prádlo: měkká voda - 11⁄2 uzávěru, středně tvrdá voda - 13⁄4 uzávěru, tvrdá voda - 2 uzávěry. Při praní v ruce rozpustíme 1⁄2 uzávěru v 5 l vody, prádlo ponoříme a jemně promícháme, poté propláchneme. Necháme vykapat, neždímáme, příp. zabalíme do ručníku a jemně promačkáme.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 1950 ml
Výrobce: Codina

Složení: Anionaktivní činidla % (w/w) < 5, amfoterní činidla % (w/w) <5, neionogenní činidla % (w/w) <5, parfém. Konzervační činidla: BENZISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE.