Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Zvýšení energie > Přírodní výtažek Ženšen, echinacea, leuzea - pro zvýšení odolnosti

Přírodní výtažek Ženšen, echinacea, leuzea - pro zvýšení odolnosti

ID produktu: 019

Doplněk stravy obsahující přírodní rostlinné výtažky z ženšenu, echinacei a leuzey. Je vhodný pro překonání únavy, stresu a dodání energie organismu při vyčerpanosti.

115
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Přírodní výtažek Ženšen, echinacea, leuzea - pro zvýšení odolnosti

Doplněk stravy s přírodním výtažkem z ženšenu, echinacei a leuzey. Přípravek je efektivním řešením pro překonání únavy, stresu a dodání energie organismu při stavech vyčerpanosti.

Ženšen je rostlina, která se volně v přírodě vyskytuje jen vzácně. Pozitivně ovlivňuje zdraví cév a srdce, paměť a jiné mozkové funkce. Má blahodárný vliv na krevní oběhový systém a odolnost organismu proti stresu. Přispívá k optimální duševní a fyzické činnosti, pomáhá udržovat pocit energie a vitality.

Echinacea je divoce rostoucí bylina.

Leuzea je vytrvalá bylina.

Upozornění: nepřekračujte doporučené denní dávkování! Tento doplněk stravy není určen pro děti, těhotné a kojící ženy! Není určeno jako náhrada pestré stravy!

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 67 tablet
Doporučené dávkování: 1 tableta denně
Výrobce: MedPharma s. r. o.

Jedna tableta obsahuje: Žen-šen korejský - extrakt 250 mg, Žen-šen sibiřský - extrakt 100 mg, echinacea - extrakt 50 mg, šišák - extrakt 50 mg, leuzea - extrakt 50 mg.