Domů > Zdraví > Produkty SBS forza > Přívěšek SBS Forza Scalar > Přívěšek na krk SBS Forza Energy Scalar I.

Přívěšek na krk SBS Forza Energy Scalar I.

ID produktu: sbs28

Skalární přívěšek na krk SBS Forza Scalar I. je vyrobený z přírodních minerálů. Přívěšek je silným zdrojem skalární energie a zářičem záporných iontů. Díky přívěšku budete mít více energie a tak lepší život.

259
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Přívěšek na krk SBS Forza Energy Scalar I.

Přívěšek SBS Forza Scalar I. je vyrobený z množství čistě přírodních minerálů, které mají vliv na záporné ionty. Minerály vznikají během sopečné činnosti na filipínských a japonský ostrovech. Unikátní spojení až 70 minerálů vzniká díky vysokému tlaku a teplotě. Poté je tato minerální hornina technologicky zpracována do tohoto přívěsku na krk.

Přívěsky scalar jsou silným zdrojem skalární energie, jsou zářičem záporných iontů. Postupně vás dobijí energíí a zkvalitní tak váš život.

Průměr přívěsku je 4 cm. Délka univerzální, nastavitelná dle potřeby.

Jak Skalární přívěšky SBS Forza fungují? Každá buňka našeho těla je jako malinká baterie, která pracuje pod napětím 70-90mV a na frekvenci 7-8 Hz. Na stejné frekvenci je naladěn i přívěsek SBS Scalar energy což umožňuje přenos skalární energie našemu tělu, protože přesné seskupení přírodních minerálů dokáže uvolnit část skalární energie. Takto můžeme postupně "dobít" své baterky a zkvalitnit tak svůj život. Vedlejším efektem vyzařování skalární energie je také silné vyzařování negativních iontů, které jsou pro naše tělo velmi důležité.

INFORMACE O PRODUKTU
Výrobce: SBS TRADE s.r.o.