Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Trávicí trakt > Probiotika Finclub Probi8caps 70 kapslí - inulin a bakterie mléčného kvašení

Probiotika Finclub Probi8caps 70 kapslí - inulin a bakterie mléčného kvašení

ID produktu: 300107

Přírodní probiotika fin Probi8caps obsahují inulin a patentovanou směs, která je zdrojem 8 druhů prospěšných bakterií. Probiotika pomáhají obnovit střevní mikroflóru, která může být poškozena nesprávnou stravou či užíváním antibiotik. Mají pozitivní vliv na trávicí trakt.

840
Dostupnost: Máme na skladě
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Probiotika Finclub Probi8caps 70 kapslí - inulin a bakterie mléčného kvašení

Přírodní probiotika fin Probi8caps obsahují inulin a patentovanou směs, která je zdrojem 8 druhů bakterií. Jedna kapsle obsahuje v momentě výroby jednu miliardu probiotik. Výrobce použil patentovanou technologii, která chrání bakterie, dokud se nedostanou v aktivním stavu do střev, kde se uvolňují z ochranných vrstev.

Probiotika pomáhají obnovovat rovnováhu mikroflóry ve střevním traktu, která může být poškozena např. nevyrovnanou stravou nebo antibiotiky. Mají pozitivní vliv na trávení a podporují správné fungování trávicího traktu. Přispívají ke zmírnění intolerance laktózy.

Upozornění: Výrobek není určen dětem do 3 let!

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 70 kapslí
Doporučené dávkování: 1-3 kapsle denně, s jídlem, zapít vodou
Výrobce: Hankintatukku Oy

Jedna kapsle fin Probi8caps obsahuje: 382,88 mg inulinu, patentovanou směs, která obsahuje: Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Enterococcus faecium, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium longum. V momentě výroby obsahuje výrobek minimálně 1,0x109 probiotik.