Domů > Krása > Tělová kosmetika > Tělové gely > Regenerační gel Pure Fiji - Dilo s Aloe Vera

Regenerační gel Pure Fiji - Dilo s Aloe Vera

ID produktu: DIGEL240PF

Regenerační hojivý gel Dilo značky Pure Fiji obsahuje oleje z panenského kokosu, stromu Dilo, aloe vera a mučenky. Gel zklidňuje a hojí pokožku, hydratuje a vyživuje. Je vhodný např. na akné, ekzémy, dermatitidy, vyrážky, podráždění sluncem a různá kožní onemocnění a oslabení.

630
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Regenerační gel Pure Fiji - Dilo s Aloe Vera

Regenerační hojivý gel Dilo obsahuje směs přírodních olejů z panenského kokosu, stromu Dilo, Aloe Vera a mučenky. Gel urychluje hojení, zklidňuje podrážděnou pokožku (holení, píchnutí hmyzu, škrábnutí, opalování.

Regenerační gel zároveň hydratuje a vyživuje pokožku do hloubky.

Dilo olej vzniká lisováním za studena. Obsahuje esenciální mastné kyseliny. Kůže jej velmi snadno vstřebává. Zmírňuje řadu kožních onemocnění, zmírňuje záněty i podráždění kůže, napomáhá procesu hojení a regenerace. Bývá často používán na pokožku podrážděnou sluncem, vyrážky, dermatitidy a ekzémy, na akné, bodnutí hmyzem, stavy po radioterapii, chemoterapii a mikrodermabrazii.

Strom Dilo, též "strom tisíce ctností" roste na plážích souostroví Fiji. Jeho olej má jedinečnou schopnost posilovat vlastní regenerační systém pleti. Díky tomu je ostrovany považován za dar přírody a dilo olej je hojně a široce využíván.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 240 ml
Výrobce: Pure Fiji