Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Na oči > MedPharma Rybí olej 1000 mg FORTE - 67 tobolek

MedPharma Rybí olej 1000 mg FORTE - 67 tobolek

ID produktu: 112

Doplněk výživy obsahující rybí olej s omega-3 nenasycenými mastnými kyselinami EPA (300mg) a DHA (200mg). Působí na srdce, mozek, zrak, vysoký krevní tlak a hladinu tuků v krvi.

229
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: MedPharma Rybí olej 1000 mg FORTE - 67 tobolek

Doplněk stravy Rybí olej FORTE, který je přírodním zdrojem EPA a DHA, biologicky aktivních omega-3 nenasycených mastných kyselin. Ty mají klíčovou roli v řadě procesů v lidském těle. Olej je získáván z ryb žijících ve studených arktických vodách. Potravinový doplněk má blahodárný vliv na potíže se srdcem a vysokým krevním tlakem, příznivě ovlivňuje hladinu tuků v krvi a má vliv na krevní oběhový systém.

DHA (kyselina dokosahexaenová přispívá k udržení normální činnosti mozku, stavu zraku. Spolu s EPA (kyselina eikosapentaenová) přispívá k udržení normální činnosti srdce. Pozitivního účinku může být dosaženo při přívodu 250 mga EPA a DHA denně.

Upozornění: nepřekračujte doporučené denní dávkování! Tento doplněk stravy není určen pro děti do 3 let! Není určeno jako náhrada pestré stravy!

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 67 tobolek
Doporučené dávkování: 1-3 tobolky denně
Výrobce: MedPharma s. r. o.

Jedna tobolka obsahuje: 1000 mg rybího oleje (alergenní látka) s obsahem kyseliny eikosapentaenové (EPA) (315 mg) a kyseliny dokosahexaenové (DHA) (245 mg), želatina, zahušťovadlo (glycerin), voda.