Domů > Krása > Pleťová kosmetika > Přípravky na akné > Dead Sea Spa Magik Gel proti akné z Mrtvého moře

Dead Sea Spa Magik Gel proti akné z Mrtvého moře

ID produktu: 22

Gel proti akné Dead Sea Spa Magik působí pozitivně na problematickou pleť s pupínky. Léčí akné a zároveň předchází jejich vzniku.

264
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Dead Sea Spa Magik Gel proti akné z Mrtvého moře

Gel proti akné Dead Sea Spa Magik obsahuje minerály z Mrtvého moře a bylinné extrakty. Díky tomuto složení účinně likviduje škodlivé bakterie.

Gel proti akné působí velmi efektivně. Akné léči a zároveň zabraňuje jeho další tvorbě.

Přírodní tělová, pleťová a koupelová kosmetika z Mrtvého moře Dead Sea Spa Magic se vyrábí v Anglii a je rozšířená a oblíbená po celém světě. Tato kosmetika využívá blahodárných účinků Mrtvého moře, které jsou známy již stovky let. Minerály obsažené ve výrobcích působí blahodárně na všechny typy pleti. Díky efektu, který uvolňuje tekutiny z vnitřních vrstev pokožky a plní jimi vrstvy vnější je pleť svěží, jemná na dotek a vypadá mladší, tak proč toho nevyužít :).

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 15 ml
Výrobce: Dead Sea Spa Magik

Složení gelu proti akné Dead Sea Spa Magik: Harmonised Water(TM)* (Aqua, Maris Sal), Alcohol (Natural Beet Alcohol), Glycerin(1), Propylene Glycol (food grade), Camphor(2), Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Bispyrithione, Phenoxyethanol, Carbomer, Sodium Hydroxide, Sulfur, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Allantoin(3), α-Bisabolol(4), Retinyl Palmitate (Vitamin A), Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract***, Tilia Vulgaris (Linden Blossom) Flower Extract***, Melissa Officinalis (Lemon Balm) Leaf Extract***, Aspalathus Linearis (Rooibos) Leaf Extract***, Mentha Piperita (Pepermint) Oil; Původ: (1)rostlinný, (2)kafr, (3)kostivál, (4)heřmánek;* Unikátní dejonizovaná voda s minerály z Mrtvého moře: hořčík, draslík, vápník, bromidy, chloridy a sulfáty; *** Suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství podle certifikace Rady EHS č. 2029/91