Domů > Krása > Koupelová kosmetika > Tělové peelingy > Dead Sea Spa Magik tělový peeling z Mrtvého moře

Dead Sea Spa Magik tělový peeling z Mrtvého moře

ID produktu: 36

Tělový peeling Dead Sea Spa Magik se solí z Mrtvého moře, kokosovým olejem, vitamínem E a vůní citrusů. Pečuje o pokožku, která je po použití zářivá a hebká.

383
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Dead Sea Spa Magik tělový peeling z Mrtvého moře

Perfektní tělový peeling Dead Sea Spa Magik pečuje o vaši pokožku, která bude po použití jemná a vláčná. Peeling nabije vaše tělo energií a zároveň ho uvolní. Pleť je po použití zářivá, mladistvá a zdravě vypadající.

Tělový peeling obsahuje soli z Mrtvého moře, kokosový olej, vitamín E a citrusové aroma. Rozzáří váš den, stejně jako pokožku.

Použití tělového peelingu: aplikujte peeling od nohou směrem nahoru, krouživými pohyby. Postupně tak nanesete peeling na celé tělo. Poté peeling opláchněte.

Přírodní tělová, pleťová a koupelová kosmetika z Mrtvého moře Dead Sea Spa Magic se vyrábí v Anglii a je rozšířená a oblíbená po celém světě. Tato kosmetika využívá blahodárných účinků Mrtvého moře, které jsou známy již stovky let. Minerály obsažené ve výrobcích působí blahodárně na všechny typy pleti. Díky efektu, který uvolňuje tekutiny z vnitřních vrstev pokožky a plní jimi vrstvy vnější je pleť svěží, jemná na dotek a vypadá mladší, tak proč toho nevyužít :).

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 500 g
Výrobce: Dead Sea Spa Magik

Složení tělového peelingu Dead Sea Spa Magik: Maris Sal (Dead Sea Salts)*, Caprylic/Capric Triglyceride (Coconut Oil), Parfum**, Tocopheryl Acetate (Vitamin E); * unikátní deionizovaná voda s minerály z Mrtvého moře: hořčík, draslík, vápník, bromidy, chloridy a sulfáty;** hypoalergenní vůně s esenciálními oleji.