Domů > Španělská kosmetika s Goji a Granátovým jablkem

Španělská kosmetika s Goji a Granátovým jablkem

Španělské laboratoře Forenqui vyvinuly novou antioxidační řadu kosmetických produktů, které využívají příznivých účinků plodů Goji a Granátového jablka. Tato kombinace je na našem trhu ojedinělá.

Toto červené ovoce obsahuje množství aktivních látek a má antioxidační účinky. Tímto nabízí pleti specifickou péči a účinně ji ošetřuje přírodními aktivními složkami. Navíc antioxidanty z tohoto ovoce napomáhají zpomalení stárnutí pleti způsobované nežádoucími účinky volných radikálů. Působením obsažených vitamínů a polysacharidů dostává pleť potřebnou výživu a hydrataci, zůstává jemná, pevná a chráněná proti oxidantům.

Plody Goji

Plody Goji, také nazývané Kustovnice čínská, rostou na vysokých keřích na svazích Himaláje. Extrémní klimatické podmínky daly keřům Goji unikátní schopnost přežití a obsah příznivých látek je mimořádný.

Granátové jablko

Nápadný vzhled a lahodná chuť dělají z granátového jablka jeden z nejoceňovanějších druhů podzimního ovoce. Obsahuje vysoký podíl antioxidačních látek, minerálů a vitamínů, má značné výživové vlastnosti.