Domů > Výprodej > Sportovní diář 2017 - pro ženy

Sportovní diář 2017 - pro ženy

ID produktu: sport-diary-woman-2017

VÝPRODEJ! Sportovní diář pro rok 2017 s atraktivním oranžovo-růžovým designem. Ideální pro sportovkyně i ty, které teprve chtějí se sportem začít, nerozhoduje zda jste profík či amatér. Diář pro ženy slouží k běžnému plánování denních činností a navíc sportovních aktivit. Můžete jej tedy používat i jako tréninkový deník. Je doplněn zajímavými informacemi z oblasti sportu, výživy, hubnutí a zdravého životního stylu.

Sleva -46 %
299 Kč
159
Dostupnost: Máme na skladě
* E-book:
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Sportovní diář 2017 - pro ženy

SPORTOVNÍ DIÁŘ PRO ROK 2017 + BONUS E-BOOK ZDARMA!

Sportovní diář 2017 pro ženy (sport diary 2017 woman) je určen všem sportovkyním (profesionálkám, amatérkám i rekreačním sportovkyním) a těm, které chtějí se sportem začít. Diář je výborný motivační prostředek, který vám nedovolí v započatém sportování přestat tak snadno. Funguje jako diář a tréninkový deník v jednom.

Speciální diář pro rok 2017 je tvořen klasickou plánovací částí a částí pro plánování sportovních aktivit. Zde je prostor pro zaznamenání jednotlivých aktivit, výkonů, rekordů, pocitů z tréninku apod. Diář pro rok 2017 obsahuje také informace o sportu, výživě, hubnutí, cvičení, recepty a další rady a tipy pro sportovce.

Na závěr každého měsíce je prostor pro shrnutí svých výkonů, zhodnocení rekordů, splnění cílů, atp. Získáte tak přehled o svých pokrocích.

Diář pro ženy má formát V8, což je trochu menší než A5. Rozměr je 142 x 195 mm. Je laděný do růžovo-žlutých barev. Papír je bílý a vazba šitá. Diář má tvrdou vazbu a jeho povrch je matný. Je tedy velmi odolný. Zároveň je diář česko-slovenský, takže v něm svátky a jmeniny obou zemí.

Diář 2017 pro sportovkyně obsahuje:

  • Na jedné stránce je záznam pro dva dny. Díky tomu je diář přehledný a není tak tlustý jako předchozí. Každý den je rozdělen na klasickou plánovací část a na část určenou pro záznam sportovní aktivity. Záznam o fyzické aktivitě je pak zakončen políčkem pro záznam hmotnosti a celkově spálené kalorie.
  • Na konci každého týdne najdete zdravé recepty, celkem 52 receptů.
  • Na začátku každého měsíce je stránka, kde si vytyčíte své cíle. Na konci měsíce najdete shrnutí svých aktivit, takže máte perfektní přehled o svých výkonech.
  • Ilustrace sportů.
  • Zajímavé články o redukci tělesné hmotnosti od nutričního specialisty Michala Richtera.
  • Články trenérky Ley Vršecké na téma poruch příjmu potravy, chutě a špatné stravovací návyky.
  • Povídání na téma "Hluboký stabilizační systém" a "Jak vyzrát na sedavé zaměstnání".
  • Článek o běhu a běhání od Miloše Škorpila.
  • Inspirativní ilustrace ke článkům a sportům.

Sportovní diář 2017 ocení všichni sportovci, kteří chtějí mít svou aktivitu pod kontrolou. Je vhodný jako diář i jako tréninkový deník. Můžete jej darovat jako dárek k narozeninám, vánocům či jen tak pro radost.

E-BOOKY V HODNOTĚ 149,- Kč k diářům ZDARMA!

E-book Sportovní doplňky stravy vám dodá informace o doplňcích stravy pro sportovce. E-book má 19 stran.

E-book Strava, recepty, cvičení je zaměřen na zdravou stravu a cvičení. Najdete zde různé recepty a článek "Základní kroky k vysněné postavě". E-book má 48 stran.

INFORMACE O PRODUKTU
Výrobce: Tomáš Hloupý