Domů > Sport > Ostatní sporty a rekreační aktivity > Krokoměry > Sportovní diář 2019

Sportovní diář 2019

ID produktu: sport-diary-2019

Sportovní diář pro rok 2019 s atraktivním designem. Ideální pro sportovce i ty, kteří teprve chtějí se sportem začít, nerozhoduje zda jste profík či amatér. Sportdiary slouží k běžnému plánování denních činností a navíc sportovních aktivit. Můžete jej tedy používat i jako tréninkový deník. Je doplněn zajímavými informacemi z oblasti výživy a najdete zde tipy na zdravé recepty.

249
Dostupnost: 2 - 3 dní
* E-book:
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Sportovní diář 2019

Sportovní diář 2019 (sport diary 2019) je určen všem sportovcům (profesionálům, amatérům i rekreačním sportovcům) a těm, kteří chtějí se sportem začít. Diář je výborný motivační prostředek, který vám nedovolí v započatém sportování přestat tak snadno. Funguje jako diář a tréninkový deník v jednom.

Speciální diář pro rok 2019 je tvořen klasickou plánovací částí a částí pro plánování sportovních aktivit. Zde je prostor pro zaznamenání jednotlivých aktivit, výkonů, rekordů, pocitů z tréninku apod. Diář pro rok 2019 obsahuje také článek o výživě a zdravé recepty.

Na závěr každého týdne je prostor pro shrnutí svých výkonů, splnění cílů, atp. Na začátku diáře jsou pak přehledně vedle sebe měsíční shrnutí, takže získáte na první pohled přehled o svých pokrocích, cílech či rekordech.

Diář má formát A5 a tuhou knižní vazbu s gumičkou na uzavření diáře. Je tedy odolný a vydrží i náročné dny v tašce, do které se s rozměrem 15 x 21 cm hravě vejde. Je laděný do modrých barev. Papír je bílý. Zároveň je diář česko-slovenský, takže v něm svátky a jmeniny obou zemí.

Diář 2019 pro sportovce obsahuje:

  • Na jedné stránce je záznam pro dva dny. Díky tomu je diář přehledný a není tak tlustý. Každý den je rozdělen na klasickou plánovací část a na část určenou pro záznam sportovní aktivity. Záznam o fyzické aktivitě je pak zakončen políčkem pro záznam hmotnosti a celkově spálené kalorie.
  • Vždy po týdnu máte prostor na "týdenní shrnutí. Můžete tak zhodnotit jak šel trénink, co vás limitovalo, jakých závodů jste se o víkendu zúčastnili apod.
  • V diáři najdete tipy na zdravé recepty.
  • Na začátku diáře najdete "měsíční shrnutí" kde vidíte shrnutí vedle sebe a máte tak perfektní přehled o svých výkonech.
  • Zajímavý článek "Personalizovaný přístup k výživě člověka" od nutričního specialisty Michala Richtera.

Sportovní diář 2019 ocení všichni sportovci, kteří chtějí mít svou aktivitu pod kontrolou. Je vhodný jako diář i jako tréninkový deník. Můžete jej darovat jako dárek k narozeninám, vánocům či jen tak pro radost.

E-BOOKY V HODNOTĚ 149,- Kč k diářům ZDARMA!

E-book Sportovní doplňky stravy vám dodá informace o doplňcích stravy pro sportovce. E-book má 19 stran.

E-book Strava, recepty, cvičení je zaměřen na zdravou stravu a cvičení. Najdete zde různé recepty a článek "Základní kroky k vysněné postavě". E-book má 48 stran.

INFORMACE O PRODUKTU
Výrobce: SportDiary