Domů > Zdraví > Produkty SBS forza > Sportovní náramky SBS Filo Energy

Sportovní náramky SBS Filo Energy

SBS Filo Energy jsou vysoce účinné sportovní náramky, které jsou nabity negativními ionty. Jsou vyrobeny tak, aby mohly být nošeny celý den, při sportu či jiných aktivitách. Síla vyzařování negativních iontů je potvrzena nejlepším přístrojem na trhu pro měření negativních iontů a každý z náramků je testován individuálně.

Proč negativní ionty?

V přírodě se vyskytují ionty pozitivní i negativní. Pro člověka a přírodu jsou důležité a užitečné negativní ionty. Zdrojem pozitivních iontů jsou prach, kouř, toxické látky atd. Tímto dochází k narušení iontové rovnováhy. Celosvětový výzkum prokázal, že vysoká koncentrace pozitivních iontů má škodlivé účinky na vše živé. Naopak negativní ionty mají příznivé účinky.

Přirozené negativní ionty vznikají při přírodních jevech jako jsou např. blesky, vodopády ... stejně jako i během působení kosmických paprsků či minerálů zemské kůry, obsasti nabité množstvím negativních iontů jsou klidné a svěží. Nezávislé studie poukazují na to, že negativní ionty mohou také zmírnit únavu očí, svalové napětí a tělesnou únavu. Zvyšují účinek relaxace a podporují jasné myšlení.