Domů > Sport > Sportovní oblečení > Sportovní ponožky ROYAL BAY > Sportovní ponožky ROYAL BAY® Neon LOW-CUT - zelená

Sportovní ponožky ROYAL BAY® Neon LOW-CUT - zelená

ID produktu: neon-low-cut-6099

Nízké sportovní ponožky ROYAL BAY® Neon jsou skvělým doplňkem kompresních návleků Royal Bay. Jsou vhodné pro širokou škálu sportovních aktivit u kterých chcete, aby byly vaše nohy v pohodě.

290
Dostupnost: 2 - 3 dní
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Sportovní ponožky ROYAL BAY® Neon LOW-CUT - zelená

Nízké sportovní kompresní ponožky ROYAL BAY® Neon jsou pohodlné, nepadají, neshrnují se a skvěle se hodí ke kompresním návlekům Royal Bay Neon. Jsou výborné na běh, cyklistiku, turistiku, ferraty a další. Mají silnou úroveň komprese .

Zelené ponožky jsou anatomicky tvarované, chrání Achillovu šlachu a mají antimikrobiální úpravu Sanitized®Silver působící proti mikroorganismům a vzniku nepříjemného zápachu.

Výhody sportovních ponožek ROYAL BAY® Neon LOW-CUT:

  • Ergonomický tvar: díky speciálnímu anatomickému tvaru sedí perfektně na noze. Zvyšuje komfort nošení a efektivitu komprese.
  • Ochrana Achillovy šlachy: výstupky okolo "Achillovky" příjemně masírují její okolí a zároveň ji chrání proti otlakům a odřeninám z bot.
  • Masáž & tlumení nárazů: výstupky tlumí nárazy a zajišťují stabilitu nohy v botě. Kanálky lépe odvádí teplo a propouští vzduch. Chodidlo stále jemně masírují.
  • Mikrovlákno: je velmi příjemné na dotek a lépe odvádí vlhkost.
  • Odvádění vlhkosti (DeoSoft): speciální technologie zjemňující materiál a zabezpečující odvod vlhkosti od těla.
  • Antimikrobiální úprava Sanitized® Silver: ionty stříbra na povrchu vláken působí proti mnoha bakteriím a plísním. Úprava působí jako deodorant a nedochází ke vzniku nepříjemných pachů.
INFORMACE O PRODUKTU
Komprese: Strong
Výrobce: ARIES a.s.
Složení materiálu: 90 % Nylon, 10 % elastan Lycra