Domů > Krása > Koupelová kosmetika > Soli a pěny do koupele

Soli a pěny do koupele

Sůl do koupele Natura Siberica s obsahem mořské soli, přírodních olejů ze šípku, výtažků z ženšenu a jerlínu dodá vaší pleti…
119 Kč/ks. 105 Kč/ks.

Soli a pěny do koupele udělají z vaší lázně úžasný zážitek plný vůní, relaxace a odpočinku. Obsahují soli z mrtvého moře, esenciální oleje, rostlinné výtažky a další přírodní ingredience, které působí pozitivně na naši pokožku i mysl při relaxaci.

V naší nabídce najdete koupelové soli Faran a Dead Sea Spa Magik, které jsou bohaté na soli a minerály z Mrtvého moře a tak působí pozitivně na pokožku. Sůl do koupele Bomb Cosmetics obsahují esenciální oleje a krásně voní. Pěny do koupele Natura Siberica se zase vyznačují netradičními rostlinnými výtažky a oleji. Vyberte si to pravé pro vaši koupel.

Soli do koupele Bomb Cosmetics díky esenciálním olejům zjemňují vodu a koupel promění v regenerační a relaxační lázeň. Koupelová sůl Faran je bohatá na minerály a soli z Mrtvého moře, čímž regeneruje a zaceluje pokožku. Sůl do koupele z Mrtvého moře Dead sea spa magik je bohatá na minerály z Mrtvého moře, které působí pozitivně na pokožku. Koupel vás osvěží a zrelaxuje.

Pěny do koupele Bomb Cosmetics a Natura Siberica mají příjemnou vůni. Obsahují esenciální a další rostlinné oleje, které jim dodávají vůni a pečují o pokožku i naši mysl.

Kromě klasických solí do koupele nabízíme i různé koule a kuličky do koupele, kterými můžete sůl nahradit a zpestřit si tak svou domácí lázeň. Mezi originální přípravky do koupele patří i oleje a mléka do koupele, které najdete ve speciální kategorii.

Soli a pěny do koupele i další koupelová kosmetika patří mezi oblíbené dárky pro ženy k narozeninám, svátku či vánocům. Proto pro Vás máme připraveny již hotové a sladěné dárkové balíčky, se kterými neuděláte krok vedle :)