Domů > Výprodej > Šumivé srdce ceano cosmetics kiwi

Šumivé srdce ceano cosmetics kiwi

ID produktu: bio-5390

Šumivé srdce do vany i sprchy má osvěžující ovocnou vůni exotického kiwi. Obsahuje hroznový olej, který při koupeli pečuje o pokožku. Díky šumivé kouli si užijete aromaterapii přímo ve vaší koupelně.

44
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Šumivé srdce ceano cosmetics kiwi

Šumivá koupelová koule do vany ve tvaru srdce Ceano Cosmetic vás nadchne exotickou ovocnou vůní kiwi. Koupel bude díky použití šumivého srdce příjemně relaxační a bude pečovat o vaši pokožku. Šumivá koule obsahuje výživný olej z peciček vinné révy.

Hroznový olej je bohatý na množství vitamínů, nenasycených mastných kyselin a antioxidantů. Je vhodný i pro velmi citlivou pokožku, náchylnou k podráždění a ekzémům.

Použití šumivého srdce s ovocnou vůní kiwi: Kuličku vhoďte do teplé vody ve vaně a počkejte, dokud se nerozpustí. Srdce můžete použít i ve sprše. Stačí ji napěnit jako tuhé mýdlo a pěnu nanést na vlhkou pokožku. Při rozkrojení na dvě části lze využít na 2 koupele ve vaně.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 85 g (1 ks)
Dostupné množství ve výprodeji: 3 ks
Výrobce: Ceano Cosmetics

Složení: Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Vitis Vinifera Seed Oil, Sodium Chloride, Parfum, Aqua, Natural Food Colorings, Dry Herbs/Vegetables.