Domů > Krása > Koupelová kosmetika > Koule a kuličky do koupele > Šumivé srdce do koupele vodní meloun

Šumivé srdce do koupele vodní meloun

ID produktu: bio-5388

Šumivé srdce do koupele s osvěžující vůní vodního melounu a obsahem výživného hroznového oleje. Při koupeli budete pečovat o svou pokožku i ostatní smysly. Srdce lze využít ve sprše i ve vaně.

Sleva -13 %
44 Kč
38
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Šumivé srdce do koupele vodní meloun

Šumivé srdce do koupele Ceano s osvěžující letní vůní vodního melounu vás povzbudí, příjemně naladí a dodá energii. Díky šumivému srdci si užijete příjemnou relaxační koupel a navíc budete pečovat o pokožku celého těla. Šumivá koule obsahuje výživný olej z peciček vinné révy.

Hroznový olej je bohatý na množství vitamínů, nenasycených mastných kyselin a antioxidantů. Je vhodný i pro velmi citlivou pokožku, náchylnou k podráždění a ekzémům.

Použití šumivého srdce s vůní melounu: Kuličku vhoďte do teplé vody ve vaně a počkejte, dokud se nerozpustí. Srdce můžete použít i ve sprše. Stačí ji napěnit jako tuhé mýdlo a pěnu nanést na vlhkou pokožku. Při rozkrojení na dvě části lze využít na 2 koupele ve vaně.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 85 g (1 ks)
Výrobce: Ceano Cosmetics

Složení: Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Vitis Vinifera Seed Oil, Sodium Chloride, Parfum, Aqua, Natural Food Colorings, Dry Herbs/Vegetables.