Domů > Krása > Koupelová kosmetika > Sprchové krémy, gely, oleje > Tekuté mýdlo na tělo i vlasy Shikakai Dr. Bronner´s - tea tree

Tekuté mýdlo na tělo i vlasy Shikakai Dr. Bronner´s - tea tree

ID produktu: bio-6369

Univerzální tekuté hydratační mýdlo na tělo i vlasy Shikakai Dr. Bronner´s tea tree. Kvalitní přírodní složení. Obsahuje bio olej z hroznových jader, kokosový, jojobový, olivový, bio prášek z shikakai, tea tree olej a vitamín E.

369
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Tekuté mýdlo na tělo i vlasy Shikakai Dr. Bronner´s - tea tree

Tekuté hydratační mýdlo Shikakai Dr. Bronner´s tea tree na tělo i vlasy. Obsahuje bio olej z hroznových jader, kokosový olej, konopný olej, tea tree olej a jojobový olej, prášek z shikakai a vitamín E.

Bio Kokosový olej, olej z hroznových jader a jojobový olej zvláčňují pokožku a hydratují ji i vlasy.

Bio konopný olej regeneruje a sceluje pokožku.

Bio prášek z shikakai tonizuje, myje a usnadňuje rozčesávání vlasů. Shikakai je ovoce z rostliny Acacia Concinna a od pradávna se používalo na vlasy. Prášek je získán sušením a drcením plodů, listů a kůry. Ze vzniklého prášku se poté vytvoří pasta, která se aplikuje na vlasy.

Tea tree olej působí pozitivně na problematickou pleť.

Využití univerzálního mýdla Dr. Bronner´s: šampon, kondicionér, sprchový krém (nevysušuje), tekuté mýdlo na ruce a nohy, holicí pěna.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 355 ml
Výrobce: Dr. Bronner´s

Složení tekutého mýdla Shikakai Dr. Bronner´s tea tree: Vitis Vinifera (Grape) Juice*, Sucrose*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Potassium Hydroxide, Olea Europaea (Olive) Oil*, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil*, Acacia Concinna (Shikakai) Nut Powder*, Citric Acid, Cannabis Sativa Seed Oil*, Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Tocopherols (Vitamin E), D- Limonene**, * Organic agriculture, ** Natural essential oils.