Domů > Krása > Tělová kosmetika > Tělové krémy

Tělové krémy

Opalovací krém SPF 50 se zrcadlovým efektem účinně chrání pokožku před škodlivým UVA a UVB zářením. Obsahuje vitamín E, aloe vera…
319 Kč/ks. 279 Kč/ks.

Tělové krémy obsahují větší množství olejů a méně vody než tělová mléka. Dodávají pokožce hebkost, pružnost, výživu a měkkost. Jsou vhodné pro použití v zimních měsících, ale pokud vyhovují, lze je používat celoročně. Pečujícími složkami tělových krémů jsou různé přírodní extrakty, kakaové a bambucké máslo, pečující oleje (slunečnicový, avokádový, z meruňkových jader), výtažky z aloe vera a další příznivě působící složky.

U nás si můžete vybrat přírodní a bio tělové krémy s vůní lípy, levandule, červených hroznů, tělové krémy pro děti i opalovací krém s minerály z Mrtvého moře, zpevňující tělové krémy a univerzální krémy na celé tělo, které ocení např. cestovatelé či sportovci.

V naší nabídce najdete oblíbené značky tělových krémů, jako jsou např. Natura Siberica, Finclub, Ceano Cosmetics, Mádara, Martina Gebhardt, SPORTis a další.

Přírodní dětské tělové krémy mají příjemnou vůni a jemně pečují o citlivou dětskou pokožku. Kvalitní a přírodní dětské krémy nabízí značky Töpfer, Natura Siberica, Coslys a Martina Gebhardt.