Domů > Zdraví > Ekodrogerie > Úklidové a čistící prostředky > Univerzální tekutý koncentrovaný čistič Planet Pure

Univerzální tekutý koncentrovaný čistič Planet Pure

ID produktu: bio-5921

Univerzální koncentrovaný čistič s pomerančovou vůní použijete v celé domácnosti. Díky šetrnému složení můžete čistič použít pro ošetření všech povrchů, s výjimkou ušlechtilého dřeva.

199
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Univerzální tekutý koncentrovaný čistič Planet Pure

Univerzální koncentrovaný čistič Planet Pure má svěží pomerančovou vůni a je určený pro použití v celé domácnosti. Díky přírodnímu složení jej lze použít na všechny povrchy, s vyjímkou ušlechtilého dřeva. Univerzální čistič lze použít na praní prádla, odstranění skvrn, odmaštění a ošetření různých povrchů.

Eko čistič nezatěžuje životní prostředí. Při kombinaci s vodou se začne rozkládat na látky přirozeně se vyskytující v přírodě.

Použití: praní: 25 ml koncentrátu na 3 kg prádla; skvrny: 5 ml přípravku přímo na skvrnu; čištění skla: 5 ml naředíme s 0,5 l vody; toaleta: nalijte 3-4 ml do mísy; čištění povrchů: 10 ml smíchejte se 7 l vody.

Rakouská společnost Planet Pure se od roku 1999 věnuje výrobě ekologických pracích a čistících prostředků. Vyrábí produkty, které co nejméně zatěžují životní prostředí a preferuje ruční výrobu. Planet Pure se řídí přísnými standardy. Její přípravky tak mají eko certifikáty jako např. BDIH či ABG.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 510 ml
Výrobce: Planet Pure

Složení univerzálního čističe Planet Pure:Aniontové povrchově aktivní látky (15-30 %) , Neiontové povrchově aktivní látky (5 %) , Esenciální olej z pomerančové kůry, Parfém.