Domů > Ekodrogerie > Úklidové a čistící prostředky > Univerzální silný odmašťovač Planet Pure

Univerzální silný odmašťovač Planet Pure

ID produktu: bio-6538

Univerzální eko odmašťovač Planet Pure má jemnou citrusovou vůni a odstraní nečistoty z mnoha povrchů v domácnosti. Lze jej použít na podlahy, nábytek i textil.

189
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Univerzální silný odmašťovač Planet Pure

Eko odmašťovač obsahuje přírodní tenzidy a esenciální oleje, které mají antibakteriální schopnosti. Čištič lze použít v kuchyni, koupelně, dílně i garáži. Odstraní mastnotu z keramiky, dřeva, akrylátu, sedačky i koberce.

Použití: Na silnou připečenou mastnotu či jiné nečistoty na sporáku nebo grilu naneste nezředěný odmašťovač a nechte působit alespoň 10 minut. Poté otřete vlhkým čistým hadříkem. Podle potřeby postup opakujte. Pro mytí méně znečištěných ploch jako jsou dlaždičky, podlaha nebo dokonce koberce nařeďte čistič s vodou v poměru 1:3.

Rakouská společnost Planet Pure se od roku 1999 věnuje výrobě ekologických pracích a čistících prostředků. Vyrábí produkty, které co nejméně zatěžují životní prostředí a preferuje ruční výrobu. Planet Pure se řídí přísnými standardy. Její přípravky tak mají eko certifikáty jako např. BDIH či ABG.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 510 ml
Výrobce: Planet Pure

Složení odmašťovače Planet Pure: Aniontové povrchově aktivní látky (15-30 %) , Neiontové povrchově aktivní látky (5 %) , Esenciální olej z pomerančové kůry, Esenciální olej z citronu, Parfém, Limonen.