Domů > Krása > Koupelová kosmetika > Koule a kuličky do koupele > Vanilkové šumivé srdce do koupele

Vanilkové šumivé srdce do koupele

ID produktu: bio-5398

Sůl do koupele ve tvaru srdce Ceano Cosmetics s vůní vanilky. Příjemně vás naladí a uvolní po náročném dni. Péče o pokožku je zaručena díky hroznovému oleji. Lze použít jako sůl do vany i ve sprše.

Sleva -13 %
44 Kč
38
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Vanilkové šumivé srdce do koupele

Šumivé srdce do koupele Ceano Cosmetics se sladší vůní vanilky, která vás, příjemně naladí a uvolní po náročném dni. Díky šumivé kouli si užijete úžasnou voňavou koupel, která bude pečovat o vaše tělo i mysl. Šumivé srdce obsahuje výživný hroznový olej z peciček vinné révy.

Hroznový olej je bohatý na množství vitamínů, nenasycených mastných kyselin a antioxidantů. Je vhodný i pro velmi citlivou pokožku, náchylnou k podráždění a ekzémům.

Použití šumivého srdce s vůní vanilky: Kuličku vhoďte do teplé vody ve vaně a počkejte, dokud se nerozpustí. Srdce můžete použít i ve sprše. Stačí ji napěnit jako tuhé mýdlo a pěnu nanést na vlhkou pokožku. Při rozkrojení na dvě části lze využít na 2 koupele ve vaně.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 85 g (1 ks)
Výrobce: Ceano Cosmetics

Složení: Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Vitis Vinifera Seed Oil, Sodium Chloride, Parfum, Aqua, Natural Food Colorings, Dry Herbs/Vegetables.