Domů > Doplňky stravy Finclub > Vitamín C > Vitamíny Finclub Sweetacertabs 90 tablet - přírodní vitamín C

Vitamíny Finclub Sweetacertabs 90 tablet - přírodní vitamín C

ID produktu: 300896

Vitamínový přípravek Sweetacertabs obsahuje vitamín C z tropické třešně aceroly a černého rybízu. Tablety přispívají k normální funkci kostí, chrupavek, zubů, dásní, kůže a cév. Vitamín C má pozitivní vliv na obranyschopnost organismu, podílí se na ochraně buněk před oxidativním stresem, je účiný proti únavě a mnoho dalšího.

315
Dostupnost: 1 - 2 dny
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Vitamíny Finclub Sweetacertabs 90 tablet - přírodní vitamín C

Vitamínové tablety Sweetacertabs obsahují vitamín C získaný z tropické třešně aceroly a černého rybízu. Jsou slazeny fruktózou (ovocný cukr), glukózou (hroznový cukr) a sacharózou. Produkt je velmi chutný a dlouhodobě oblíbený mezi mladší i starší generací.

Vitamín C přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, zubů, dásní, kůže a krevních cév. Má pozitivní vliv na obranyschopnost organismu, přispívá k optimální činnosti nervové soustavy. Podílí se na ochraně buněk před oxidativním stresem, je užitečný v boji s únavou, zvyšuje vstřebávání železa. Je prospěšný pro posilnění organismu.

Upozornění: výrobek není určen dětem do 3 let!

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 90 tablet
Doporučené dávkování: 1 tableta 2-5x denně, rozpustit v ústech
Výrobce: Hankintatukku Oy

Jedna vitamínová tableta Sweetacertabs obsahuje: 244,8 mg prášku z třešně aceroly, 23 mg prášku z černého rybízu (60 mg vitamínu C), 3,8 mg přírodního malinového aroma, 306 mg sacharózy, 88 mg fruktózy, 76,5 mg glukózy.