Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Na vlasy, kůži, nehty > Vitamíny Finclub VitaBtabs 140 tablet - B vitamíny

Vitamíny Finclub VitaBtabs 140 tablet - B vitamíny

ID produktu: 300968

Vitamínový přípravek VitaBtabs obsahuje vitamíny B3, B5, B6, B12 a kyselinu listovou. Vitamíny B jsou prospěšné pro těhotné, seniory, lidi v rekonvalescenci a ženy užívající hormonální antikoncepci. Tablety podporují krvetvorbu, snižují únavu, přispívají ke správné funkci imunitního systému, zraku, mentální činnosti, ke správnému růstu a vývoji plodu v těhotenství a mnoho dalšího.

470
Dostupnost: 1 - 2 dny
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Vitamíny Finclub VitaBtabs 140 tablet - B vitamíny

Vitamínové tablety VitaBtabs obsahují vitamíny skupiny B a kyselinu listovou. Vyšší spotřeba vitamínů řady B je potřebná např. v těhotenství, během kojení, u těžce pracujících lidí. Vitamíny B jsou důležité pro obranyschopnost organismu, pro krvetvorbu, pro normální funkci nervového systému.

Nízká hladiny vitamínů B byla zaznamenána např. u seniorů, rekonvalescentů, u žen užívajících hormonální antikoncepci. Nedostatky vitamínů B se projevují emoční nevyrovnaností, častými prasklinkami v koutcích úst nebo nechutenstvím.

Kyselina listová podporuje krvetvorgu, je vhodná při pocitech únavy, pečuje o psychiku, přispívá ke správné funkci imunitního systému. U těhotných žen je důležitá pro růst a vývoj plodu.

Vitamín B3 je potřebný pro normální stav zraku.

Vitamín B5 působí pozitivně na mentální činnost.

p>Vitamín B6 napomáhá regulaci hormonální aktivty, přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu. Ten bývá nazýván cholesterolem třetího tisíciletí.

Vitamín B12 přispívá k tvorbě červených krvinek, k normální činnosti nervové soustavy, ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Upozornění: výrobek není určen dětem do 3 let!

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 140 tablet
Doporučené dávkování: 1 tableta denně, nalačno
Výrobce: Hankintatukku Oy

Jedna vitamínová tableta VitaBtabs obsahuje: 18 mg vitamínu B3; 4 mg vitamínu B5; 2,2 mg vitamínu B6; 1,6 mg vitamínu B2; 1,4 mg vitamínu B1; 300 μg kyseliny listové; 30 μg biotinu; 3 μg vitamínu B12; 264,5 mg kukuřičného škrobu.