Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Pro ženy > Vitamíny Finclub VitaD3tabs NEW 120 tablet - vitamín D3

Vitamíny Finclub VitaD3tabs NEW 120 tablet - vitamín D3

ID produktu: 300148

Vitamínový přípravek VitaD3tabs obsahuje vitamín D, který je potřebný k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu v těle. Pomáhá udržet optimální hladinu vápníku v krvi, zdravé kosti a zuby. Je důležitý pro správnou funkci imunitního systému. Jeho doplnění je doporučováno seniorům, ženám v menopauze, sportovcům, mládeži, hlavně v zimním období.

615
Dostupnost: 1 - 2 dny
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Vitamíny Finclub VitaD3tabs NEW 120 tablet - vitamín D3

Vitamínové tablety VitaD3tabs obsahují vitamín D3, který je izolován z lanolinu. Ten se vyskytuje v ovčí vlně. Vitamín D je potřeba doplňit při dlouhodobém nedostatku slunečních paprsků. Je vhodný během zimních měsíců, v oblastech ve kterých se vyskytuje smog a inverze. Vitamín D by měli doplňovat senioři, ženy v menopauze, sportovci, vegetariáni a mládež v období růstu.

Vitamín D přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosfotu. Pomáhá udržet optimální hladinu vápníku v krvi. Má prospěšné účinky na udržení zdravých kostí a zubů. Přispívá ke správné činnosti svalů a je důležitý pro správnou funkci imunitního systému.

Upozornění: výrobek není určen dětem do 3 let! Není vhodný pro těhotné a kojící ženy. NEOBSAHUJE lepek, laktózu a kvasnice.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 120 tablet
Doporučené dávkování: 1 tableta denně
Výrobce: Hankintatukku Oy

Jedna vitamínová tableta VitaD3tabs obsahuje: 100 μg vitamínu D3, sladidlo: Pearlitol Flash, cholekalciferol, hořečnaté soli mastných kys., přírodní aroma z mučenky.