Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Na imunitu > Vitamíny Finclub Xyliacertabs 210 tablet - vitamín C, xylitol

Vitamíny Finclub Xyliacertabs 210 tablet - vitamín C, xylitol

ID produktu: 300901

Vitamínové tablety Xyliacertabs obsahují vitamín C, který je získán z tropické třešně aceroly a černého rybízu. Jsou slazeny přírodním xylitolem, který je získán z březové kůry. Díky tomuto sladidlu jsou tyto vitamíny vhodné i pro diabetiky. Vitamín C je prospěšný při zvýšeném výskytu chřipek a nachlazení, v boji s únavou a mnoho dalšího.

710
Dostupnost: 1 - 2 dny
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Vitamíny Finclub Xyliacertabs 210 tablet - vitamín C, xylitol

Vitamínové tablety Xyliacertabs obsahují vitamín C a jsou slazeny přírodním xylitolem. Vitamín C je získán z tropické třešně aceroly a černého rybízu. Doplněk stravy Xyliacertabs jsou chutné a dlouhodobě oblíbené mezi mladší i staší generací.

Vitamín C přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, zubů, kůže, cév. Má kladný vliv na obranyschopnost organismu, přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Podílí se na ochraně buněk před oxidativním stresem, je užitečný v boji s únavou, zvyšuje vstřebávání železa. Je prospěšný při zvýšeném výskytu chřipek a nachlazení.

Xylitol je přírodní sladidlo, ktré se získáva z březové kůry. Díky tomu, že toto sladidlo je vhodné i pro diabetiky, jsou pro ně vhodné i tyto vitamínové tablety.

Upozornění: výrobek není určen dětem do 3 let!

Ideální kombinací doplňků stravy pro děti a jejich zdraví jsou fin Xyliacertabs, fin Bi-iomare caps a sirup fin Multis.

Ideální kombinací doplňků stravy pro studenty jsou fin Xyliacertabs, fin Avis a fin Fosfosercaps. Díky nim hravě zvládnou nástrahy semestru či školního roku.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 210 tablet
Doporučené dávkování: 1 tableta 1-5x denně, rozpustit v ústech
Výrobce: Hankintatukku Oy

Jedna vitamínová tableta Xyliacertabs obsahuje: 240 mg prášku z třešně aceroly; 23 mg prášku z černého rybízu (60 mg vitamínu C); 4 mg přírodně identického malinového aroma; 475,5 mg přírodního sladidla xylitol.

Související produkty

Vitamíny Finclub Xyliacertabs 90 tablet - vitamín C, xylitol
365 Kč / ks
Finclub výtažek Avis 50 ml s alkoholem - extrakt z ovesných klíčků
490 Kč / ks