Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Pro sportovce > Vláknina 67 tablet - oves, maltodextrin, psyllium

Vláknina 67 tablet - oves, maltodextrin, psyllium

ID produktu: 114

Doplněk stravy obsahujíc vlákninu pro dobré zažívání. Je vhodný při redukci tělesné hmotnosti, vysokém cholesterolu, trávicích obtížích, pro sportovce a osoby se zvýšenou fyzickou zátěží.

132
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Vláknina 67 tablet - oves, maltodextrin, psyllium

Doplněk výživy obsahující vlákninu, která je doporučována pro dobré zažívání Je vhodná při trávicích a zažívacích obtížích, při redukci tělesné hmotnosti, vysokém cholesterolu, pří potížích cévní a srdeční soustavy. Potravinový doplněk s vlákninou je určen také pro sportovce a osoby se zvýšenou fyzickou zátěží.

Oves má vysokou energetickou a nutriční hodnotu. Obsahuje bílkoviny, sacharidy, esenciální tuky a lehce rozpustnou vlákninu.

Maltodextrin je rychlý a dlouhotrvající zdroj energie. Tlumí pocit hladu.

Psyllium neboli jitrocel indický má osemení, ze kterého se získává rozpustná vláknina. Ta blahodárně působí na trávicí trakt a příznivě ovlivňuje zažívání..

Upozornění: nepřekračujte doporučené denní dávkování! Tento doplněk stravy není určen pro děti a diabetiky! Není určeno jako náhrada pestré stravy!

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 67 tablet
Doporučené dávkování: 3-4 tablety denně
Výrobce: MedPharma s. r. o.

Jedna tableta obsahuje: vláknina 1030 mg, z toho vláknina-oves 850 mg, vláknina-maltodextrin 130 mg, vláknina-jitrocel indický 50 mg.