Domů > Relaxace > Vonné svíčky > Vonná svíčka Vintage Velvet

Vonná svíčka Vintage Velvet

ID produktu: 5787

Dekorativní vonná svíčka Bomb Cosmetics Vintage Velvet s esenciálními oleji. Svíčka s bohatou květinovo-pižmovou vůní ve které ucítíte tóny otočníku peruánského a lilie, bílých fialek a ylang-ylang. Hlouběji ucítíte vanilku, dřevo a bergamot. Svíčka v je krásná dekorace a potěší jako dárek.

179
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Vonná svíčka Vintage Velvet

Ručně vyráběná svíčka Vintage Velvet v plechovce s esenciálními oleji z pelargónie a růže. Tato svíčka má nádhernou jemnou květinovo-pižmovou vůni. Ucítíte v ní tóny otočníku peruánského, lilie, bílých fialek, ylang-ylang, vanilky, bergamotu. Vůně této svíčky je balzám na duši a krásně se u ní relaxuje.

Svíčka Vintage Velvet je úžasná dekorace do bytu, kdy příjemně provoní interiér. Doporučuji ji i jako dárek, jistě velmi potěší.

Vyzkoušeli jsme! : Svíčka s úžasnou vůní květin. Mísí se zde vůně lilií, bílých fialek a ylang ylang. Nepopsatelně příjemná vůně.

Průměrná doba hoření této vonné svíčky je 45 hodin.

Bezpečnostní upozornění: Svíčka musí být umístěna na odolném povrchu. Maximální délka knotu je 5 mm, pokud je delší, zastřihněte jej. Při zapálení vonné svíčky se ujistěte, že je oddělena od všech hořlavých materiálů nebo zdrojů tepla (TV, radiátor ...). Ve vosku nesmí nic být. Nepohybujte svíčkou když hoří, nebo když je vosk roztaven.

Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat!

INFORMACE O PRODUKTU
Výrobce: Bomb cosmetics