Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Zvýšení energie > Výtažek Finclub Dynaforce 60 tablet - extrakt z rozchodnice růžové

Výtažek Finclub Dynaforce 60 tablet - extrakt z rozchodnice růžové

ID produktu: 300142

Přírodní výtažek fin Dynaforce obsahuje extrakt z rozchodnice růžové, která příznivě působí na adaptaci a přizpůsobení se organismu každodenním nárokům, zvýšené fyzické i psychické námaze. Je vhodný při oslabení organismu a únavě.

585
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Výtažek Finclub Dynaforce 60 tablet - extrakt z rozchodnice růžové

Tablety Dynaforce obsahují výtažek z rozchodnice růžové (Rhodiola rosea). Jsou vhodnější pro řidiče, děti a lidi, kterýn nedělá dobře alkohol, než extrakt Dynaforsis, který obsahuje alkohol.

Rozchodnice růžová je považována za tzv. adaptogen. Ten pomáhá organismu lépe se adaptovat, přizpůsobit se každodením nárokům či zvýšené fyzické i psychické námaze. Přispívá k lepšímu zotavení, má prospěšný efekt na duševní zdraví, mentální pohodu i aktivitu mozku. Doporučuje se při oslabení organismu, únavě, při poklesu pracovní výkonnosti.

Upozornění: výrobek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám!

Ideální kombinací doplňků stravy pro manažery jsou Pycnogenol strong, fin Karditabs a Dynaforce. Díky nim si na vás stres jen tak nepřijde. Potravinové doplňky napomůžou koncentraci, myšlení a dlouhému výkonu.

Ideální kombinací doplňků stravy podporujících rekonvalescenci po sportu i nemoci jsou fin Torultabs, Dynaforce a Aloe Vera gel drink.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 60 tablet
Doporučené dávkování: 1/2 tablety denně, ráno, při únavě či po zátěži
Výrobce: Hankintatukku Oy

Jedna tableta Dynaforce obsahje: 200 mg extraktu z rozchodnice růžové (Rhodiola rosea), který obsahuje 8 mg rosavinů a 2 mg salidrosidů.

Související produkty

Extrakt Finclub Dynaforsis 100 ml - výtažek z rozchodnice růžové
740 Kč / ks
Finclub Pycnogenol Strong 60 tablet - antioxidant z kůry borovic
1605 Kč / ks
Finclub Karditabs NEW 60 tablet - hořčík a vitamíny B
505 Kč / ks
Finclub Torultabs 10 tablet - antioxidant z kvasnic
320 Kč / ks
Finclub Organický Aloe Vera gel drink - Aloe Vera Barbadensis
1080 Kč / ks