Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Rekonvalescence > Výtažek Finclub Echinfis 100ml - extrakt z třapatky nachové

Výtažek Finclub Echinfis 100ml - extrakt z třapatky nachové

ID produktu: 300115

Přírodní extrakt fin Echinfis obsahuje výtažek z třapatky nachové (echinacea purpurea) pěstované ve Finsku. Při přípravě se zpracovává celá rostlina. Echinacea působí pozitivně na imunitu, obranyschopnost organismu, pomáhá při respiračních potížích, bolestech hlavy a horečce.

745
Dostupnost: 1 - 2 dny
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Výtažek Finclub Echinfis 100ml - extrakt z třapatky nachové

Výtažek Echinfis obsahuje extrakt z třapatky nachové (Echinacea purpurea) pěstované ve Finsku. Při pěstování vyžaduje třapatka dlouhé a stálé působení slunce, ne však velké horko. Ihned po sběru se převáží na zpracování, které probíhá kombinací luhování v lakoholu a lisování v extrémním mrazu. Doplněk stravy Echinfis se vyrábí z celé rostliny, ne jen z listů nebo květů. Využívá se i kořen.

Echinacea (třapatka nachová) pozitivně působí na imunitu organismu, přispívá k přirozené obranyschopnosti. Je nápomocná při respiračních potížích, pomáhá při bolestech hlavy a horečce.

Obsah: 100% extrakt z byliny Echinacea purpurea, alkohol. 25 kapek (1 ml) odpovídá 910 mg celé čerstvé rostliny Echinacea purpurea.

Užívání extraktu Echinfis: 2 - 4 kapky denně, rozředit ve vodě, s odstupem po jídle.

Upozornění: pro obsah 60 % alkoholu není výrobek určen dětem!

Schváleno Antidopingovým výborem ČR.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 100 ml
Doporučené dávkování: 2-4 kapky denně
Výrobce: Hankintatukku Oy

Související produkty

Extrakt Finclub Echinfis 50ml - výtažek z třapatky nachové
455 Kč / ks