Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Proti stresu > Výtažek z heřmánku Finclub Camomilis 50 ml

Výtažek z heřmánku Finclub Camomilis 50 ml

ID produktu: 300152

Přírodní extrakt Camomilis obsahuje výtažek z heřmánku. Ten je vhodný k vnějšímu i vnitřnímu použití. Je vhodný při problémech s trávením a močením, pči bolestech v žaludku, u nervozity, jako dezinfekce na drobné rány. Pomáhá navodit a udržet zdravý spánek, přispívá k relaxaci.

450
Dostupnost: 1 - 2 dny
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Výtažek z heřmánku Finclub Camomilis 50 ml

Doplněk stravy Finclub Camomilis obsahuje koncentrovaný výtažek z heřmánku. Je vyrobený extrakcí z čerstvých heřmánkových květů z Finska.

Heřmánek je doporučován k užívání vnitřně při problémech s trávením a močením, při průjmech, na snížení plynatosti, při bolestech a křečích v žaludku, u nervozity a podrážděnosti.

Při vnějším použití je přípravek vhodný jako dezinfekce a pomoc při hojení ran, oděrek a škrábanců.

Heřmánek podporuje trávení, pozitivně ovlivňuje funkci trávicího traktu, přispívá k celkovému fyzickému zdraví. Pomáhá navodit a udržet zdravý spánek, přispívá k relaxaci, podporuje dobrou mentální i fyzickou pohodu. Potlačuje bolest, má antiseptické a protizánětlivé účinky, podporuje hojení ran.

Heřmánek také obsahuje antioxidanty, které pomáhají chránit buňky a tkáně před poškozením volnými radikály.

Upozornění: Pro obsah alkoholu výrobek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám!

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 50 ml
Doporučené dávkování: 5 kapek 3x denně s vodou
Výrobce: Hankintatukku Oy

Obsah výtažku Camomilis: heřmánek pravý (Matricaria chamomilla), alkohol, 15 kapek extraktu Camomilis = 600 mg květů heřmánku.

Užívání doplňku stravy Camomilis: vnitřně 5 kapek 3x denně s vodou. Zevně 1 - 2 kapky na ránu či postižené místo (oděrky, škrábance, nepoužívat do očí)