Domů > Sport > Fitness a posilování > Ostatní fitness pomůcky > Závěsné posilovací popruhy (TRX)

Závěsné posilovací popruhy (TRX)

ID produktu: 05-D50

Závěsný posilovací systém, neboli TRX, pro cvičení a posilování s vlastní vahou i zátěží. Perfektní pro posilování, kondiční cvičení i protahování. Jednodušší levné TRX popruhy.

435
Dostupnost: Máme na skladě
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Závěsné posilovací popruhy (TRX)

Závěsné posilovací popruhy TRX jsou skvělou sportovní posilovací i rehabilitační pomůckou. Jsou ideální pro kondiční cvičení i intenzivní posilování s vlastní vahou i k různým balančním cvikům, pokud využijete např. Bosu, balanční desku či masážní balanční polštářek.

Jedná se o jednodušší provedení. Délka popruhů se nastavuje pomocí 4 spon. Délka volně ložených popruhů je 150 cm, celková délka popruhů včetně upínací karabiny je 180 cm. Konce popruhů jsou opatřeny měkkými úchopy pro ruce a nohy. Nosnost popruhů je 150 kg.

Popruhy TRX lze používat vevnitř i venku v přírodě. Je jen potřeba dát pozor, aby nezmokly. Popruhy lze uchytit do dveří, na strom, žebřiny či jiné opěrné body.

TRX popruhy jsou dodávány v krabičce.

Posilovací závěsné TRX popruhy slouží k posilování rukou, nohou, hrudních a břišních svalů, zádových svalů i na protahování celého těla. Při cvičení na TRX tedy skrze různé cviky posilujete celé tělo. Jedná se o velmi efektivní systém posilování s vlastní hmotností těla, který se stal velmi oblíbený pro svou vysokou účinnost a nízké pořizovací náklady.

INFORMACE O PRODUKTU
Výrobce: Acra