Domů > Krása > Speciální kosmetika > Ústní hygiena > Zubní pasta Coslys pro citlivé zuby a dásně - máta

Zubní pasta Coslys pro citlivé zuby a dásně - máta

ID produktu: bio-7526

Zubní pasta Coslys pro citlivé zuby a dásně s jemnou mátovou příchutí. Obsahuje minerální soli, propolis a mátu. Při čištění je k zubům a dásním jemná.

170
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Zubní pasta Coslys pro citlivé zuby a dásně - máta

Zubní pasta Coslys Sensitive teeth & gums má jemné složení, které pečuje o citlivé zuby a dásně. Je vhodná pokud Vás trápí bolest, otoky, zarudlé dásně se sklonem ke krvácení, citlivé zuby na chuti a teploty apod. Doporučujeme používat ji každý den.

Pasta na zuby má zásadité pH, které chrání zuby před působením kyselin a vyrovnává pH v ústech. Složení pasty je bohaté na propolis, který má výborné čistící a zároveň léčivé účinky.

Minerální soli zklidňují a léčí záněty i podráždění. Navíc přirozeně mineralizují zuby a posilují sklovinu.

Pasta na zuby má jemnou mátovou příchuť. Jemný gel není agresivně abrazivní, při čištění je ohleduplný k dásním i zubní sklovině. Její užívání je kompatibilní s homeopatickou léčbou. Není vhodná pro děti do 7 let.

Použití zubní pasty Coslys: Po každém jídle naneste měkkým kartáčkem na zuby, poté opláchněte čistou vodou.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 75 ml
Výrobce: Coslys

Složení: Aqua (Water), Glycerin, Sorbitol, Silica, Cellulose Gum, Decyl Glucoside, Aroma (Flavour), Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder1), Propolis Extract, Sodium Benzoate, Alcohol, Potassium Hydroxide, Limonene, Stevia Rebaudiana Extract, 1) Organic agriculture.